8468 MATERA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8468 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 7 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 286cm / 113inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 750kg |
| Block | 8468 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 8 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 286cm / 113inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1168kg |